Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6976233677163
Pris fra 4.396 krtil 5.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 803 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.235 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4396 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame X40 Master Støvsuger Robotstyret Sort
4.396 kr
Til butik
Dreame X40 Master Støvsuger Robotstyret Sort billede

Produktinformation

Dreame X40 Master - Støvsuger med moppefunktion - robotstyret - 12000 Pa - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLX73CE
EAN: 6976233677163
Varenr.: 1002541435
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification
4.554 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame X40 Master robotstøvsuger med moppe - sort
-49%4.699 kr
Før 9.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame X40 Master robotstøvsuger med moppe - sort
-49%4.719 kr
Før 9.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame X40 Master Støvsuger Robotstyret Sort
5.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.396 kr4.396 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.554 kr4.623 krKøb
3Boligcenter DK4.699 kr4.699 krKøb
4Vivas DK4.719 kr4.899 krKøb
5Ultrashop5.199 kr5.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification

PriceData har fulgt prisen på Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification i 123 dage. Laveste pris i perioden er 4.235 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 7.988 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.404 kr.

Den nuværende pris på 4.396 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 78 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Dreame X40 Master, Støvpose, Sort, Rund, Støvpose, 0,3 L, Opladning, Purification de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.396 kr4 kr (0%)
27. maj 20264.400 kr4 kr (0%)
25. maj 20264.404 kr4 kr (0%)
24. maj 20264.408 kr4 kr (0%)
23. maj 20264.412 kr4 kr (0%)
22. maj 20264.416 kr23 kr (1%)
21. maj 20264.439 kr15 kr (0%)
20. maj 20264.424 kr4 kr (0%)
19. maj 20264.428 kr4 kr (0%)
18. maj 20264.432 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret