Gå til hovedindhold

Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot

Dr. HauschkaPersonlig plejeEAN: 4020829080508
Pris fra 143 krtil 245 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Revitalizing Day Lotion, 50 ml.
-40%143 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dr. Hauschka Revitalizing Day Lotion, 50 ml. billede

Produktinformation

Dr. Hauschka Revitalizing Day Lotion er en let dagcreme, der er udviklet til at give liv og energi til bleg, dehydreret hud. Denne dagcreme indeholder abrikos, der hjælper med at genoprette hudens naturlige glød og forbedre dens fugtniveau. Med sin lette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
EAN: 4020829080508
Varenr.: DRHAU0313
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion
167 kr
Til butik
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion billede

Produktinformation

Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion Ansigtscreme 50 ml Dagcreme der øjeblikkeligt vil give din hud mere liv og udstråling med sin silkebløde konsistent. Virker beskyttende for huden barriere med sine værdifulde og medicinske planteekstrakter som gulerod, abrikos og St. Johns rod. Påføres på ren og tør hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: HAU420004641
EAN: 4020829080508
Varenr.: 3012844
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion, 50ml.
169,95 kr
Til butik
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion, 50ml. billede

Produktinformation

Revitalising Day Lotion er velegnet til tør hud og giver en strålende hud. Med sine næringsrige planteudtræk og olier aktiverer den lette emulsion hudens naturlige lipid- og fugtighedsdannelse og giver en fin, naturlig glød. Den er ideel som dagcreme og v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Dr. Hauschka ansigtspleje
EAN: 4020829080508
Varenr.: 29427
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Revitalising Day Lotion - 50 ml - Dr. Hauschka
-18%179 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion (50ml)
-19%199 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot
208 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dr. Hauschka - Revitalising Day Lotion 50 Ml
209,95 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Revitalising Day Cream | Ansigtslotion - 50ML - Dr. Hauschka
239,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion • 50ml.
240 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion - 50 ml
244,95 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Dr Hauschka Revitalising Day Lotion, 50 ml
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop143 kr143 krKøb
2Proshop DK167 kr206 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk169,95 kr169,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked179 kr179 krKøb
5Bangerhead DK199 kr199 krKøb
6Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
7Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
8Signaturshop239,95 kr239,95 krKøb
9Helsegrossisten.dk240 kr240 krKøb
10Duft og Natur244,95 kr244,95 krKøb
11Healthwell DK245 kr245 krKøb
12Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot

PriceData har fulgt prisen på Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot i 172 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50 ml Revives Pale Dehydrated Skin With Apricot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026143 kr24 kr (14%)
20. maj 2026167 kr24 kr (17%)
5. maj 2026143 kr24 kr (14%)
3. maj 2026167 kr24 kr (17%)
21. apr. 2026143 kr26,95 kr (16%)
20. apr. 2026169,95 kr26,95 kr (19%)
12. mar. 2026143 kr23 kr (14%)
11. mar. 2026166 kr23 kr (16%)
21. jan. 2026143 kr3 kr (2%)
20. jan. 2026146 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret