Gå til hovedindhold

Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin

Pris fra 115 krtil 249 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Melissa Day Cream, 30 ml.
-50%115 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dr. Hauschka Melissa Day Cream, 30 ml. billede

Produktinformation

Melissa Day Cream beroliger huden og genopretter dens naturlige balance. Citronmelissen har en centreret plantestruktur, og som impulsgiver hjælper den huden med at finde tilbage til sin naturlige balance. Fedtede områder bliver matte og klare igen, og tø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Dagcreme
EAN: 4020829008793
Varenr.: DRHAU0020
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Melissa Day Cream
143 kr
Til butik
Dr. Hauschka Melissa Day Cream billede

Produktinformation

Dr. Hauschka Melissa Dagcreme 30 ml Denne dagcreme beroliger og genopretter huden samt dens naturlige balance ved hjælp af citronmelissen. Huden fedtede områder bliver matteret og klare, samt de tørre områder får hjælp til at bevare fugten. Ideel til den kombinerede hudtype. Bruges efter rens om morgen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4020829008793
EAN: 4020829008793
Varenr.: 3001994
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml
159 kr
Til butik
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml billede

Produktinformation

Denne dagcreme er særligt til dig med kombineret sart hud. Cremen er baseret på citronmelisse, rundbælg, tusindfrys, troldnød og gulerødder, disse ingredienser virker beroligende på en stresset hud. Normaliserer og genopretter hudens naturlige fugtbalance. Stimulerer og giver dig en ensartet mat teint. Indeholder ingen parabener. Anvendelse: Fordel cremen på afrenset ren hud om morgenen, lad cremen absorbere i huden inden du lægger make up.

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Ansigtscreme
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 4020829008793
EAN: 4020829008793
Varenr.: 4020829008793
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dr. Hauschka Melissa day cream, 30 ml
169,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin
187 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Melissa dag creme - 30 ml - Dr. Hauschka
214 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Melissa Day Cream | Citronmelissecreme - 30ML - Dr. Hauschka
229,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml
234 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Melissa Day Cream, 30 ml
235 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dr.Hauschka Melissa day cream • 30ml.
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop115 kr115 krKøb
2Proshop DK143 kr182 krKøb
3Beautycos DK159 kr188 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Teknikproffset DK187 kr236 krKøb
6Økologisk-Supermarked214 kr214 krKøb
7Signaturshop229,95 kr229,95 krKøb
8NordicFeel DK234 kr234 krKøb
9Healthwell DK235 kr235 krKøb
10Helsegrossisten.dk245 kr245 krKøb
11Lyko DK249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin

PriceData har fulgt prisen på Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin i 184 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30 ml Balances Combination Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026115 kr28 kr (20%)
20. maj 2026143 kr28 kr (24%)
5. maj 2026115 kr28 kr (20%)
3. maj 2026143 kr28 kr (24%)
21. apr. 2026115 kr44 kr (28%)
20. apr. 2026159 kr44 kr (38%)
12. mar. 2026115 kr28 kr (20%)
11. mar. 2026143 kr28 kr (24%)
5. feb. 2026115 kr25,65 kr (18%)
24. jan. 2026140,65 kr8,35 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret