Gå til hovedindhold

Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron

Dr. HauschkaKropsolieEAN: 4020829007710
Pris fra 111,89 krtil 200 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 88,11 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.89 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron
111,89 kr
Til butik
Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Krops olie
Farve: 1
Artikel nr.: 101376
EAN: 4020829007710
Varenr.: 10582447
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Lemongrass Vitalising Body Oil 75ml
122 kr
Til butik
Dr. Hauschka Lemongrass Vitalising Body Oil 75ml billede

Produktinformation

Dr. Hauschka Lemongrass Vitalising Body Oil er en opfriskende blanding af citronmelisse, mistelten og citronskal, designet til at revitalisere og stramme huden. Det fugter og styrker huden, perfekt til daglig brug og massage på områder med tendens til cellulitis. Den energigivende duft fremmer vitaliteten og efterlader huden glat og forfrisket.

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 4020829007710
EAN: 4020829007710
Varenr.: 3001289
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dr.Hauschka Body oil lemon lemongrass, 75 ml
132,95 kr
Til butik
Dr.Hauschka Body oil lemon lemongrass, 75 ml billede

Produktinformation

Body oil lemon lemongrass Dr. Hauschka, 75 ml Kropsolie.Stimulerer huden og opstrammer. Olien har en skøn sammensætning af stimulerende dufte og lægeplanternes virksomme egenskaber. I kropsolien indgår citrongræs, mistelten og agerpadderok, der aktivere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Dr. Hauschka kropspleje
EAN: 4020829007710
Varenr.: 19015
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil 75ml
150 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dr. Hauschka Kropsolie - Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil 75 Ml
159,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Body oil lemon lemongrass • 75ml.
-5%161,5 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Body oil lemon lemongrass - 75 ml - Dr. Hauschka
172 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil | Kropsolie Citron & Citrongræs - 75ML - Dr. Hauschka
184,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Body oil lemon lemongrass
199,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil 75 ml
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK111,89 kr150,89 krKøb
2Proshop DK122 kr161 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk132,95 kr132,95 krKøb
4Teknikproffset DK150 kr199 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
6Helsegrossisten.dk161,5 kr161,5 krKøb
7Økologisk-Supermarked172 kr172 krKøb
8Signaturshop184,95 kr184,95 krKøb
9Duft og Natur199,95 kr199,95 krKøb
10Lyko DK200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron

PriceData har fulgt prisen på Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron i 181 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 132,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 111,89 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dr. Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Oil, Olie, Anti-cellulite, Løfte, Forfriskende, Almindelig hud, 75 ml, Flaske, Citron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026111,89 kr7,89 kr (8%)
25. apr. 2026104 kr15 kr (13%)
21. apr. 2026119 kr13,95 kr (10%)
20. apr. 2026132,95 kr13,95 kr (12%)
3. apr. 2026119 kr3 kr (3%)
2. apr. 2026116 kr3 kr (3%)
17. mar. 2026119 kr15 kr (14%)
13. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026106 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret