Gå til hovedindhold

Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter)

WavinSanitetEAN: 5708525033866
Pris fra 45 krtil 8.100 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 8.055 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin drænrør 92/80mm, 50m/rll. m/geotekstil, 2,5x5mm slids, blå
45 kr
Til butik
Wavin drænrør 92/80mm, 50m/rll. m/geotekstil, 2,5x5mm slids, blå billede

Produktinformation

Wavin korrugeret PVC-drænrør 92/80 mm, med specialslids og geotekstil Slidsstørrelse: 2,5x5 mm Rulle á 50 m Velegnet til sandholdige jordtyper

Produktspecifikationer

Kategori: Drænrør
EAN: 5708525033866
Varenr.: 223830
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin drænrør 92/80mm, 50m/rll. m/geotekstil, 2,5x5mm slids, blå
48,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drnrr PVC m. kunststoffilter, 80 mm - 50 meter
2.387 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
50 meter Wavin PVC drænrør 92/80 mm, kunststoffilter
3.106 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter)
3.205 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
50 meter Wavin PVC drænrør 92/80 mm, kunststoffilter
8.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk45 kr45 krKøb
2vvsfittings.dk48,75 kr48,75 krKøb
3WATTOO.DK2.387 kr2.387 krKøb
4LavprisVVS3.106 kr3.106 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.205 kr3.404 krKøb
6BilligVVS DK8.100 kr8.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 50,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Drænrør 92-80mm. 50m rll. - med geotekstil 2.5x5mm slids. Blå Wavin PVC - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202645 kr3 kr (6%)
28. maj 202648 kr4 kr (9%)
25. maj 202644 kr4,75 kr (10%)
24. maj 202648,75 kr3,75 kr (8%)
23. maj 202645 kr1 kr (2%)
22. maj 202644 kr1 kr (2%)
20. maj 202643 kr1 kr (2%)
19. maj 202644 kr1 kr (2%)
12. maj 202643 kr3 kr (7%)
8. maj 202646 kr9 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret