Gå til hovedindhold

SG Armaturen Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989070030
Pris fra 159 krtil 192 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 12. maj

Sammenlign priser på Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid
159 kr
Til butik
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Kompakt indbygningsspot med varmt hvidt lys perfekt til små rum Med dette Nano indbygningsspot fra SG Armaturen får du en smart løsning til at skabe hyggelig belysning i vinduesrammer, skabe eller nicher. Spottet er lavet i trykstøbt aluminium med en mat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
Størrelse: 33x27x33 mm
EAN: 7021989070030
Varenr.: 6242070038
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid
163 kr
Til butik
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Diskret og stemningsfuld belysning med Nano indbygningsspot i hvid Drømmer du om at skabe et blødt og indbydende lys i hjemmets små rum eller detaljer? Nano indbygningsspot i hvid er udviklet til dig, der ønsker at fremhæve vinduesrammer, skabe eller vægn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 33x27x33 mm
EAN: 7021989070030
Varenr.: 6242070038
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid
169 kr
Til butik
SG Armaturen Nano indbygningsspot, 2700K, hvid billede

Produktinformation

Diskret indbygningsspot til stemningsfuld belysning i hjemmet Drømmer du om et indbygningsspot, der løfter din indretning og skaber et blødt, indbydende lys i selv de mindste kroge? Med dette Nano indbygningsspot fra SG Armaturen får du en belysningsløsni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 33x27x33 mm
EAN: 7021989070030
Varenr.: 6242070038
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nano Mat-Hvid 2700K 36D
182,26 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nano mat-hvid 2700k 36d
183 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid
192 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS159 kr159 krKøb
2BilligVVS DK163 kr163 krKøb
3Greenline169 kr169 krKøb
4EL-GROSSISTEN182,26 kr182,26 krKøb
5Elvvs.dk183 kr183 krKøb
6CS MEGASTORE DK192 kr231 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid

PriceData har fulgt prisen på Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Downlight Nano LED 1W 2700K 80 lumen, 36°, mat-hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026159 kr10 kr (7%)
12. maj 2026149 kr14 kr (9%)
11. maj 2026163 kr14 kr (9%)
24. apr. 2026149 kr10 kr (6%)
23. apr. 2026159 kr10 kr (7%)
2. mar. 2026149 kr10 kr (6%)
1. mar. 2026159 kr10 kr (7%)
7. feb. 2026149 kr10 kr (6%)
6. feb. 2026159 kr10 kr (7%)
1. feb. 2026149 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret