Gå til hovedindhold

Select Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter)

SelectSanitetEAN: 5705154393811
Pris fra 10 krtil 1.001 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 991 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabel 3g1,5 downlight 90gr. sort 100m
10 kr
Til butik
S
Produktbillede

Produktinformation

Downlight kabel Anvendes til halogen belysning og LED spots.Ledning er varmebestandig op til 90 graderOpfylder brand/CPR klasse: ECA

Produktspecifikationer

Mærke: Select
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5705154393811
Varenr.: 5500000518
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ledning 3g1,5 Downlight 90gr. Sort R100
11 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABEL 3G1,5 DOWNLIGHT 90GR. SORT 100M
12,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter)
916 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabel 3G1,5 downlight, 90GR, sort, 100M - 100 meter
1.001 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt10 kr10 krKøb
2Elvvs.dk11 kr11 krKøb
3EL-GROSSISTEN12,56 kr12,56 krKøb
4CS MEGASTORE DK916 kr955 krKøb
5WATTOO.DK1.001 kr1.001 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter)

PriceData har fulgt prisen på Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 9 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er 93% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Downlight kabel, varmebestandig 90°C 3G1,5 mm² H05V2V2-sort 300/500V ring, kabeldiameter 8,2 mm - (100 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202610 kr1 kr (9%)
10. maj 202611 kr
8. maj 202611,13 kr
6. maj 202611 kr
5. maj 202611,25 kr
24. apr. 202611 kr
23. apr. 202611,25 kr
18. apr. 202611 kr
17. apr. 202610,16 kr1,16 kr (13%)
4. apr. 20269 kr1 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret