Gå til hovedindhold

Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid

DoroMobiltelefon – tilbehørEAN: 7322460087623
Pris fra 1.111 krtil 1.569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 458 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.091 kr 29. maj

Sammenlign priser på Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1111 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Doro Leva L31 4G - Red
-14%1.111 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Doro Leva L31 4G - Red billede

Produktinformation

Udvendigt display med nummerviser og beskeder Se navn og nummer på den, der ringer, med det samme, og besvar med et enkelt tryk. De adskilte taster med høj kontrast gør det nemmere at foretage opkald og sende sms'er, mens HD Voice sikrer en tydeligere samtale for begge parter. Der er også en tryghedsknap til at give betroede kontaktpersoner besked og sende din GPS-lokation, hvis du skulle få brug for hjælp.

Produktspecifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobil
Artikel nr.: 8762
EAN: 7322460087623
Varenr.: 3318442
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid
1.199 kr
Til butik
Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid billede

Produktinformation

Doro Leva L31 er en klassisk 4G mobiltelefon med separerede taster og høj kontrast – designet til daglig kommunikation, seniorbrugere og simpelt telefonbrug. Du kan ringe og sende beskeder uden at forholde dig til avancerede funktioner. Let at se, taste og besvare opkald De separerede knapper med høj kontrast gør det nemmere at se tallene og ramme rigtigt, når du taster et nummer eller skriver en besked. Opkald kan besvares ved blot at åbne telefonen, hvilket er praktisk, hvis små knapper kan være svære at bruge. Klarere samtaler og ekstra tryghed HD Voice er udviklet til at give klarere lyd i begge ender af samtalen, så stemmer er lettere at høre. Sikkerhedsknappen kan bruges til at slå alarm og dele din GPS-position. I pakken: Doro Leva L31 mobiltelefon 4G (oplader medfølger ikke).

Produktspecifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 7322460087623
Varenr.: 65948
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Doro Leva L31, Röd/Vit
-10%1.219 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Doro Leva L31, Röd/Vit billede

Produktinformation

Lätt att använda, höra och se, - Se vem som ringer på den utvändiga skärmen, - Hör bättre tack vare högt och tydligt ljud, - Känn dig tryggare med trygghetsknappen, - Utvändig skärm med nummerpresentatör och meddelanden, Med Doro Leva L31 kan användaren njuta av en snygg, vikbar telefon som är enkel att använda och har en extra extern display för nummerpresentation och meddelanden. Enklare att ringa, skicka SMS och ta bilder tack vare de separerade knapparna med hög kontrast och en stor 2,8-tumsskärm. Andra funktioner är bland annat tydligare samtal med HD Voice, soft touch yta för ett fast och säkert grepp, vädertålig, HAC (kompatibilitet med hörapparater) och praktiska genvägsknappar till favoriter, kamera och meddelanden. Telefonen har också en trygghetsknapp som kan användas för att dela användarens GPS-position och larma upp till fem betrodda vänner eller släktingar om hjälp behövs. Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Mobiltelefoner & smartphones
EAN: 7322460087623
Varenr.: C84300
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DORO Leva L31 2.8 128MB Rød hvid
1.449 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Leva L31, Rød/Hvid
-13%1.569 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.111 kr1.111 krKøb
2Av-Cables DK1.199 kr1.199 krKøb
3Teknikproffset DK1.219 kr1.268 krKøb
4Ultrashop1.449 kr1.449 krKøb
5Estore DK1.569 kr1.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid

PriceData har fulgt prisen på Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.206 kr.

Den nuværende pris på 1.111 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Doro Leva L31 mobiltelefon 4G - Rød/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.111 kr20 kr (2%)
29. maj 20261.091 kr20 kr (2%)
23. maj 20261.111 kr53 kr (5%)
22. maj 20261.164 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.159 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.157 kr6 kr (1%)
16. maj 20261.163 kr36 kr (3%)
21. apr. 20261.199 kr88 kr (8%)
11. apr. 20261.111 kr88 kr (7%)
9. apr. 20261.199 kr50 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret