Gå til hovedindhold

Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn

Done by DeerDrikkedunkeEAN: 5712643059424
Pris fra 116,97 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62,98 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Termoflaske - 340ml - Playground - Grøn
-35%116,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Termoflaske - 340ml - Playground - Grøn billede

Produktinformation

· Let at åbne for små hænder med en trykknap · Silikoneforsegling gør flasken lufttæt og drypsikker · Holder væske varm eller kølig i op til 6 timer med en gradvis ændring i temperaturen over tid · Et praktisk bærehåndtag gør den nem at have med på fa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Drikkedunke
EAN: 5712643059424
Varenr.: shopify_DK_12010976444756_51877299814740
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Termoflaske - 340ml - Playground - Grøn
-35%116,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Termoflaske - 340ml - Playground - Grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Drikkedunke
EAN: 5712643059424
Varenr.: shopify_DK_10446654275918_52863557402958
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn
179,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Termoflaske - Celebration, 340 Ml
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt116,97 kr116,97 krKøb
2Mammashop.dk116,97 kr116,97 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
4Byhappyme Danmark179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 116,97 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 116,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Done by Deer Termoflaske - 340 ml - Playground - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026116,97 kr25,99 kr (18%)
9. maj 2026142,96 kr17,99 kr (14%)
6. maj 2026124,97 kr18,99 kr (13%)
18. apr. 2026143,96 kr14 kr (11%)
10. apr. 2026129,96 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026130,96 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026131,96 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026132,96 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026133,96 kr4 kr (3%)
12. mar. 2026137,96 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret