Gå til hovedindhold

Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder

Done by DeerStel og bestikEAN: 5712643063339
Pris fra 83 krtil 139,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 56,95 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder
-41%83 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder billede

Produktinformation

· Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer til selvstændig spisning · Base med sugekop forhindrer de små i at skubbe, vælte eller kaste med tallerkenen · Tåler mikroovn, ovn, fryser og opvaskemaskine for at gøre hverdagen nemmere · Fremstillet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063339
Varenr.: shopify_DK_12475546960212_53452327453012
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder
-41%83 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063339
Varenr.: shopify_DK_10829878952270_55119059747150
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tallerken - Stick And Stay - Playground - Pudder
139,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Tallerken Med Sugekop Til Børn
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt83 kr83 krKøb
2Mammashop.dk83 kr83 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Byhappyme Danmark139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder i 129 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Done by Deer Stick & Stay Tallerken - Silikone - Playground - Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202683 kr7,97 kr (9%)
15. maj 202690,97 kr20,99 kr (19%)
12. maj 2026111,96 kr8 kr (8%)
29. apr. 2026103,96 kr8 kr (7%)
18. apr. 2026111,96 kr26,04 kr (19%)
15. apr. 2026138 kr26,04 kr (23%)
10. apr. 2026111,96 kr26,04 kr (19%)
9. apr. 2026138 kr26,04 kr (23%)
7. apr. 2026111,96 kr27,99 kr (20%)
4. apr. 2026139,95 kr28,99 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret