Gå til hovedindhold

Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand

Pris fra 121,47 krtil 189,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 68,48 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117,47 kr 25. maj

Sammenlign priser på Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand
-36%121,47 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand billede

Produktinformation

· Den lige kant flugter med bordet for at reducere rod under måltidet · Tre separate rum i forskellige størrelser · Base med sugekop forhindrer de små i at skubbe, vælte eller kaste med tallerkenen · Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063308
Varenr.: shopify_DK_12387373154644_53009058234708
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand
-36%121,47 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063308
Varenr.: shopify_DK_10829881082190_55119065547086
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Stick&Stay Inddelt Tallerken Celebration Sand
-20%151,96 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Stick&Stay Inddelt Tallerken Celebration Sand billede

Produktinformation

• Den lige kant flugter med bordet for at reducere rod under måltidet • Tre separate rum i forskellige størrelser • Base med sugekop forhindrer de små i at skubbe, vælte eller kaste med tallerkenen • Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643063308
Varenr.: shopify_ZZ_15739909308789_56800394576245
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tallerken - Stick And Stay - Celebration Sand
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt121,47 kr121,47 krKøb
2Mammashop.dk121,47 kr121,47 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn151,96 kr151,96 krKøb
4Kids-world.dk189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand i 129 dage. Laveste pris i perioden er 117,47 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 151,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 121,47 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Done By Deer Stick & Stay Ruminddelt Tallerken - Celebration - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026121,47 kr2 kr (2%)
28. maj 2026123,47 kr6 kr (5%)
25. maj 2026117,47 kr2 kr (2%)
23. maj 2026119,47 kr2 kr (2%)
21. maj 2026121,47 kr2 kr (2%)
20. maj 2026123,47 kr6 kr (5%)
19. maj 2026117,47 kr2 kr (2%)
17. maj 2026119,47 kr2 kr (2%)
15. maj 2026121,47 kr30,49 kr (20%)
14. maj 2026151,96 kr19,5 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret