Gå til hovedindhold

Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk

Done by DeerUdsalgEAN: 5712643014676
Pris fra 44,98 krtil 69 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24,02 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop - Easy Grip - Grå
-50%44,98 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Kop - Easy Grip - Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Kop
Farve: Grå
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643014676
Varenr.: 152250-816191
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk
-23%69 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done by Deer Silikone Kop Grey Done by Deer Silikone Kop Grey er den ideelle kop til små børn, der begynder at lære at drikke selv. Denne silikonekop er fremstillet af 100% silikone, hvilket gør den rystesikker og slidstærk - perfekt til de små hænder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Udsalg
EAN: 5712643014676
Varenr.: 40316282601516

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk44,98 kr44,98 krKøb
2Legekammeraten.dk69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk i 169 dage. Laveste pris i perioden er 44,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 44,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Done by Deer Silikone Kop Grey - kop - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202644,98 kr13,49 kr (23%)
25. maj 202658,47 kr10,53 kr (15%)
24. maj 202669 kr10,53 kr (18%)
18. maj 202658,47 kr10,53 kr (15%)
17. maj 202669 kr10,53 kr (18%)
28. apr. 202658,47 kr10,53 kr (15%)
25. apr. 202669 kr10,53 kr (18%)
11. apr. 202658,47 kr9 kr (18%)
9. apr. 202649,47 kr19,53 kr (28%)
8. apr. 202669 kr19,53 kr (39%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret