Gå til hovedindhold

Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder

Done By DeerSpisestel – sætEAN: 5712643053705
Pris fra 119,96 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Første Spisesæt Playground Pudder
-20%119,96 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Første Spisesæt Playground Pudder billede

Produktinformation

• Pudderfarvet sæt der indeholder skål, mini kop og madeske • Skålen har en praktisk skridsikker bund • Sjovt motiv af Elphee og Croco på legepladsen • Tåler varme og kan bruges i opvaskemaskine og mikroovn • Fri for BPA, ftalater og andre skade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643053705
Varenr.: shopify_ZZ_15739907965301_56800392315253
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder
-20%119,96 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - 3 Dele - Pudder
149,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Første Spisesæt Playground
149,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie første spisesæt Playground Pudder
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn119,96 kr119,96 krKøb
2KitchenTime DK119,96 kr168,96 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Byhappyme Danmark149,95 kr149,95 krKøb
5BabySam DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 119,96 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Powder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026119,96 kr10,96 kr (10%)
27. maj 2026109 kr3,88 kr (4%)
25. maj 2026105,12 kr
24. maj 2026105,33 kr3,67 kr (3%)
23. maj 2026109 kr13 kr (14%)
13. maj 202696 kr15 kr (14%)
11. maj 2026111 kr15 kr (16%)
10. maj 202696 kr15 kr (14%)
8. maj 2026111 kr12 kr (12%)
7. maj 202699 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret