Gå til hovedindhold

Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue

Done By DeerSpisestel – sætEAN: 5712643053736
Pris fra 119 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 96 kr 13. maj

Sammenlign priser på Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue
-21%119 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue billede

Produktinformation

Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Service & startsæt
EAN: 5712643053736
Varenr.: 629739-01
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Første Spisesæt Playground Blå
-20%119,96 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Første Spisesæt Playground Blå billede

Produktinformation

• Blåt sæt der indeholder skål, mini kop og madeske • Skålen har en praktisk skridsikker bund • Sjovt motiv af Elphee og Croco på legepladsen • Tåler varme og kan bruges i opvaskemaskine og mikroovn • Fri for BPA, ftalater og andre skadelige sto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643053736
Varenr.: shopify_ZZ_15739906490741_56800389857653
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - 3 Dele - Blå
149,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Første Spisesæt Playground
149,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie første spisesæt Playground Blå
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK119 kr168 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn119,96 kr119,96 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Byhappyme Danmark149,95 kr149,95 krKøb
5BabySam DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue i 181 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Done by deer Playground foodie first meal sæt 3 dele Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119 kr8 kr (7%)
31. maj 2026111 kr7 kr (7%)
23. maj 2026104 kr8 kr (8%)
13. maj 202696 kr8 kr (8%)
11. maj 2026104 kr8 kr (8%)
10. maj 202696 kr8 kr (8%)
9. maj 2026104 kr45,95 kr (31%)
8. maj 2026149,95 kr53,95 kr (56%)
7. maj 202696 kr8 kr (8%)
4. maj 2026104 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret