Gå til hovedindhold

Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk

Done by DeerUdsalgEAN: 5712643025993
Pris fra 87,48 krtil 119 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 31,52 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.48 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Nusseklud - 25x20 - Cozy Friend - Wally - Powder
-50%87,48 kr
Før 174,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Nusseklud - 25x20 - Cozy Friend - Wally - Powder billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Nusseklud
Farve: Rosa
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643025993
Varenr.: 210376-1048265
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk
-37%119 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done by Deer Nusseklud Wally, Powder Done by Deer Nusseklud Wally, Powder er den perfekte kombination af komfort og leg. Denne nusseklud, der er formet som den elskelige hval Wally, inviterer dit barn til at udforske og opdage fine detaljer. Den bløde tek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Udsalg
EAN: 5712643025993
Varenr.: 40316240887852

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk87,48 kr87,48 krKøb
2Legekammeraten.dk119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk i 155 dage. Laveste pris i perioden er 87,48 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 122,47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110 kr.

Den nuværende pris på 87,48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Done by Deer Nusseklud Wally, Powder - Sutteklud - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202687,48 kr26,24 kr (23%)
25. maj 2026113,72 kr5,28 kr (4%)
24. maj 2026119 kr5,28 kr (5%)
18. maj 2026113,72 kr5,28 kr (4%)
17. maj 2026119 kr5,28 kr (5%)
28. apr. 2026113,72 kr5,28 kr (4%)
25. apr. 2026119 kr5,28 kr (5%)
11. apr. 2026113,72 kr17,5 kr (18%)
9. apr. 202696,22 kr22,78 kr (19%)
8. apr. 2026119 kr22,78 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret