Gå til hovedindhold

Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand

Done By DeerServiceEAN: 5712643064329
Pris fra 43 krtil 59,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 16,95 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,42 kr 29. maj

Sammenlign priser på Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Glas - Celebration - Sand
-28%43 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Glas - Celebration - Sand billede

Produktinformation

· Gennemsigtigt materiale gør, at de små kan se, hvad de drikker · Fremstillet af stærkt, brudsikkert Tritan · Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere · Fremstillet af sikre, holdbare og genanvendelige materialer

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064329
Varenr.: shopify_DK_12474649608532_53449971499348
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Glas Celebration Sand
-20%47,96 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Glas Celebration Sand billede

Produktinformation

• Gennemsigtigt materiale gør, at de små kan se, hvad de drikker • Fremstillet af stærkt, brudsikkert Tritan • Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere • Fremstillet af sikre, holdbare og genanvendelige materialer

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643064329
Varenr.: shopify_ZZ_15739908915573_56800393986421
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Glas - Celebration - Sand
-20%47,96 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Glas - Celebration - Sand billede

Produktinformation

· Gennemsigtigt materiale gør, at de små kan se, hvad de drikker · Fremstillet af stærkt, brudsikkert Tritan · Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere · Fremstillet af sikre, holdbare og genanvendelige materialer

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064329
Varenr.: shopify_DK_10829841563982_55118881259854
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand
59,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Glas Celebration Sand
59,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Glas Celebration Sand
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt43 kr43 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn47,96 kr47,96 krKøb
3Mammashop.dk47,96 kr47,96 krKøb
4Kids-world.dk59,95 kr59,95 krKøb
5Pixizoo DK59,95 kr59,95 krKøb
6BabySam DK59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand i 129 dage. Laveste pris i perioden er 39,42 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 47,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Done by Deer Kop - 180 ml. - Celebration - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202643 kr3,58 kr (9%)
29. maj 202639,42 kr3,58 kr (8%)
28. maj 202643 kr3,58 kr (9%)
15. maj 202639,42 kr8,54 kr (18%)
14. maj 202647,96 kr8,54 kr (22%)
6. maj 202639,42 kr
4. maj 202639,96 kr1 kr (2%)
3. maj 202640,96 kr1 kr (2%)
1. maj 202641,96 kr1 kr (2%)
30. apr. 202642,96 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret