Gå til hovedindhold

Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643047698
Pris fra 81 krtil 119,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38,95 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green
-32%81 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green billede

Produktinformation

Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Bestiksæt
EAN: 5712643047698
Varenr.: 629729-01
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Bestiksæt Happy Dots Grøn
-20%95,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Bestiksæt Happy Dots Grøn billede

Produktinformation

• Bestik med bløde, afrundede kanter, der er sikkert for dit barn at bruge • Fremstillet af fødevaregodkendt PP, fri for BPA og andre skadelige stoffer • Kan bruges i mikrobølgeovn og vaskes i opvaskemaskine • Materialet er stærkt, langtidsholdbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643047698
Varenr.: shopify_ZZ_15739908063605_56800392479093
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Børnebestik - 3 stk - Happy Dots - Green
119,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie bestiksæt Happy dots Grøn
119,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Bestiksæt
119,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie bestiksæt Happy dots Grøn
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK81 kr130 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn95,96 kr95,96 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
4Pixizoo DK119,95 kr119,95 krKøb
5Byhappyme Danmark119,95 kr119,95 krKøb
6BabySam DK119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Done by deer Happy Dots foodie bestikssæt 3 dele Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202681 kr25 kr (24%)
23. apr. 2026106 kr25 kr (31%)
13. apr. 202681 kr38,95 kr (32%)
11. apr. 2026119,95 kr38,95 kr (48%)
21. mar. 202681 kr7 kr (9%)
20. mar. 202674 kr15 kr (17%)
19. mar. 202689 kr15 kr (20%)
14. mar. 202674 kr5 kr (6%)
18. feb. 202679 kr40,95 kr (34%)
17. feb. 2026119,95 kr40,95 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret