Gå til hovedindhold

Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand

Sammenlign priser på Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350 ml - Celebration Sand
109,95 kr
Til butik
Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350 ml - Celebration Sand billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Drikkedunk
Farve: Beige
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643061403
Varenr.: 434389-6622029
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Drikkedunk m/ Sugerør Celebration Sand 350 ml
109,95 kr
Til butik
Done by Deer Drikkedunk m/ Sugerør Celebration Sand 350 ml billede

Produktinformation

• Stærke og holdbare materialer designet til hverdagsbrug • Praktisk skjult sugerør forbliver beskyttet og hygiejnisk mellem slurkene • Bærehåndtaget gør det nemt for små hænder at tage den med sig

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Ud i det fri med Done by Deer
EAN: 5712643061403
Varenr.: shopify_ZZ_15739909702005_56800395198837
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand
109,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk109,95 kr109,95 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn109,95 kr109,95 krKøb
3Loukrudt109,95 kr109,95 krKøb
4Mammashop.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand i 129 dage. Laveste pris i perioden er 54,98 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 109,95 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 32% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - 350ml - Celebration - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026109,95 kr54,97 kr (100%)
27. maj 202654,98 kr12,02 kr (18%)
20. maj 202667 kr4,47 kr (6%)
15. maj 202671,47 kr16,49 kr (19%)
14. maj 202687,96 kr4,96 kr (6%)
6. maj 202683 kr4,96 kr (6%)
15. apr. 202687,96 kr1 kr (1%)
30. mar. 202686,96 kr1 kr (1%)
28. mar. 202687,96 kr18,04 kr (17%)
25. mar. 2026106 kr24,54 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret