Gå til hovedindhold

Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green

Done By DeerAmning og madningEAN: 5712643047575
Pris fra 34 krtil 49,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,95 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 9. maj

Sammenlign priser på Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green
-32%34 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green billede

Produktinformation

Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643047575
Varenr.: 629741-01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie mini kop Croco Grøn
-30%34,97 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie mini kop Croco Grøn billede

Produktinformation

Servér en forfriskning i dette søde Foodie minikrus. En Deer friend gør sig umage for at slukke dit barns tørst i løbet af dagen. Kruset passer perfekt til små hænder, og det legende print gør enhver tår sjovere. Minikruset er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familiemiddage og børnefester kan kruset affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. Kruset har en mat, silkeblød overflade og matcher resten af Foodie kollektionen. 100% fødevarekvalitet PP.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Service
EAN: 5712643047575
Varenr.: 5a6bad6e-d321-440e-b51f-a8eca7a47d6b
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Kop - Mini Mug - Green
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK34 kr83 krKøb
2BabySam DK34,97 kr34,97 krKøb
3Kids-world.dk49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Done by deer Croco foodie minimug 13 cl Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202634 kr5 kr (17%)
9. maj 202629 kr5 kr (15%)
8. maj 202634 kr5 kr (17%)
7. maj 202629 kr5 kr (15%)
13. apr. 202634 kr15,95 kr (32%)
11. apr. 202649,95 kr15,95 kr (47%)
6. apr. 202634 kr2 kr (6%)
5. apr. 202636 kr2 kr (6%)
4. apr. 202634 kr2 kr (6%)
1. apr. 202636 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret