Gå til hovedindhold

Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder

Done by DeerAktivitetslegetøjEAN: 5712643002246
Pris fra 298,95 krtil 329,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 151,99 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Aktivitetsspiral - Pudder
298,95 kr
Til butik
Done By Deer Aktivitetsspiral - Pudder billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Aktivitetslegetøj
Farve: Rosa
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643002246
Varenr.: 130940-711438
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder
329,95 kr
Til butik
Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder billede

Produktinformation

Lad de små fingre og øjne udforske den søde Deer friends aktivitetsspiral. Den er perfekt til underholdning på farten, da den er fuld af sensoriske indtryk, som de små kan nyde. Elphee vil begejstre med bløde detaljer og en sød klokkelyd. Ozzo er perfekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Zero-stock
EAN: 5712643002246
Varenr.: shopify_ZZ_15471435219317_55972455711093

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk298,95 kr298,95 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn329,95 kr329,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 151,99 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 329,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 298,95 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Done by Deer Aktivitetsspiral Deer Friends Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026298,95 kr31 kr (9%)
24. maj 2026329,95 kr31 kr (10%)
18. maj 2026298,95 kr31 kr (9%)
17. maj 2026329,95 kr31 kr (10%)
28. apr. 2026298,95 kr31 kr (9%)
25. apr. 2026329,95 kr31 kr (10%)
9. apr. 2026298,95 kr31 kr (9%)
8. apr. 2026329,95 kr31 kr (10%)
3. apr. 2026298,95 kr31 kr (9%)
2. apr. 2026329,95 kr31 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret