Gå til hovedindhold

Ifö Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A

IföSanitetAutomatisk duft og rengøringBadeværelse hygiejneEAN: 8712561175159

Ifö Fresh WC Sticks 5-pak sikrer velduftende toilet med hver skyl. Hygiejnisk toiletfrisker til Ifö Sign som mindsker kalk og giver frisk duft. Læs mere

Pris fra 23 krtil 41,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 18,25 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Fresh Wc (5 Stk I æske)
23 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign Fresh WC sticks
28 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign Fresh WC sticks
28 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifø Fresh sticks - 1 box w/5 pcs
28,38 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign Fresh WC sticks
32 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fresh wc stang - æske á 5 stk
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ifö fresh wc 5 stk i æske
37,93 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Fresh sticks 1 pak med 5 stk.
41,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk23 kr23 krKøb
2CompletVVS28 kr28 krKøb
3LavprisVVS28 kr28 krKøb
4CS MEGASTORE DK28,38 kr67,38 krKøb
5InkClub DK29 kr29 krKøb
6BilligVVS DK32 kr32 krKøb
7MaintainIt35 kr35 krKøb
8EL-GROSSISTEN37,93 kr37,93 krKøb
9vvsfittings.dk41,25 kr41,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Ifö Fresh WC Sticks 5-pak - toiletfrisker

Ifö

Ifö Fresh WC Sticks 5-pak sikrer velduftende toilet med hver skyl. Hygiejnisk toiletfrisker til Ifö Sign som mindsker kalk og giver frisk duft.

• WC-sticks
• toiletfrisker
• Ifö Fresh
• toiletduft
• kalkbeskyttelse
• badeværelse hygiejne
• Badeværelse hygiejne
• Automatisk duft og rengøring

Beskrivelse

Ifö Fresh WC Sticks er innovative toiletfriskere som sikrer velduftende og rent toilet ved hver skyl. Systemet er designet specifikt til Ifö Sign og Ifö Sign Art toiletserier med Fresh WC funktion. De blå sticks installeres nemt under skylleknappen og frigiver rengøringsmiddel og frisk duft automatisk ved hvert skyl. Med 60-80 skyl per stick får du langvarig friskhed og reduceret rengøringsbehov. Produktet mindsker kalkaflejringer og belægninger samtidig med at det giver toiletvandet et diskret blåligt skær. Systemet er helt hygiejnisk da du aldrig behøver at få hænderne i toilettet når duftblokken skal skiftes. Perfekt til danske hjem som ønsker en nem og effektiv løsning på toilethygiejne.

Specifikationer

Type:WC-frisker sticks
Effekt:Rengøring og duft
Hygiejne:Ingen håndtering af toilettet
Kapacitet:60-80 skyl per stick
Anvendelse:Ifö Sign og Ifö Sign Art toiletter
Farveeffekt:Blåligt skær i vandet
Installation:Under trykknappen
Pakningsstørrelse:5 sticks per æske

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder én stick?

Hver stick giver 60-80 friske skyl afhængigt af toiletbrug, typisk 2-4 uger for en normal familie.

Passer de til alle toiletter?

De er designet specifikt til Ifö Sign og Ifö Sign Art toiletter med Fresh WC funktion og skylleknapsymbol.

Skal jeg røre ved sticksene under udskiftning?

Nej, systemet er helt hygiejnisk - du installerer dem under trykknappen uden at røre toilettet.

Kan de skade toilettet eller rørene?

Nej, de er specielt formuleret til Ifö toiletter og hjælper faktisk med at mindske kalkaflejringer i systemet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A i 155 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Domestos Domestos Fresh WC sticks 5-p 8712561175159 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202623 kr1 kr (4%)
29. maj 202624 kr1 kr (4%)
28. maj 202623 kr4,93 kr (18%)
21. maj 202627,93 kr
18. maj 202628 kr
12. maj 202627,93 kr
11. maj 202627 kr1 kr (4%)
10. maj 202628 kr
5. maj 202627,93 kr
4. maj 202628,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret