Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml

Pris fra 820 krtil 1.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 399 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 457 kr 3. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 820 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Pour Femme Eau De Parfum 100ml
-15%820 kr
Før 965 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana Pour Femme Eau De Parfum 100ml billede

Produktinformation

Pour Femme Eau de Parfum er en lidenskabelig og sensuel parfume, der indhyller omgivelserne i forførende blomster.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 55583
EAN: 8057971180400
Varenr.: 3301432
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Pour Femme Women EDP 100 ml
-25%918,75 kr
Før 1.225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Pour Femme Women EDP 100 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Pour Femme-flasken er et lille mesterværk af luksus; en stilren flaske, kompakt med præcise vinkler, der giver et billede af absolut elegance, der blomstrer i en lokkende crimson-farvet hætte der understøttes af en solid base af guld. Hjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8057971180400
Varenr.: 37714
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Pour Femme EdP (100ml)
-0%1.219 kr
Før 1.225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Pour Femme EdP (100ml) billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Pour Femme er en oplevelse af kontraster, der omslutter sanserne og bliver hængende længe efter, at hun er væk; en overflod af slyngede detaljer, der tegner en slående kombination af styrke og blødhed. Forførende, blød og beroligende neroli, flettet sammen med nuancer af hindbær, får et legende løft med en knivspids syrlig grøn mandarin. Dette giver plads til et hjerte af sanselig sensualitet, en blødt bølgende duft af potente blomster: fløjlsagtig jasmin, der går over i appelsinblomstens citrussødme. De vanedannende og forførende kvaliteter ved den søde 'Guimauve' (skumfidus) indleder vaniljenoternes rige sensualitet i basen. Denne fængslende egenskab ved duften gøres endnu mere berusende af heliotropens rigdom og det glatte, dybe sandeltræ. Denne duft gør det muligt for dig at få et indtryk af duften.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Størrelse: 100ml
Vægt: 391g
Artikel nr.: 55583
EAN: 8057971180400
Varenr.: B023182
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK820 kr820 krKøb
2NiceHair.dk918,75 kr918,75 krKøb
3Bangerhead DK1.219 kr1.219 krKøb
4Lyko DK1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 457 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 631 kr.

Den nuværende pris på 820 kr er 30% over normalprisen. Prisen er steget 79% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Dolce & Gabbana Pour Femme Eau de Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026820 kr277 kr (51%)
30. maj 2026543 kr277 kr (34%)
22. maj 2026820 kr293 kr (56%)
21. maj 2026527 kr47 kr (10%)
19. maj 2026480 kr18 kr (4%)
18. maj 2026462 kr84 kr (15%)
17. maj 2026546 kr66 kr (14%)
16. maj 2026480 kr16 kr (3%)
15. maj 2026464 kr16 kr (3%)
12. maj 2026480 kr495 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret