Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml

Pris fra 539,95 krtil 750 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210,05 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 457 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana - Garden Edp 50 Ml
539,95 kr
Til butik
Dolce & Gabbana - Garden Edp 50 Ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau de Parfum er en smuk hyldest til den tidløse charme i en...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|dufte|parfumer
EAN: 8057971186914
Varenr.: 761207
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana Dolce Garden Edp Spray 50 ml
692 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Dolce Garden EdP (50ml)
750 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Dolce Garden EdP (50ml) billede

Produktinformation

Til foråret springer en ny blomst ud i haven. Dolce Garden er en ny blød og betagende blomsterduft, bestående af søde ingredienser af kokos, vanilje og hvide blomster. Inspireret af en smuk, Siciliansk blomsterhave, er Dolce Garden en duft fuld af liv og glæde, og dermed perfekt til det blomstrende forår.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 271g
Artikel nr.: 55565
EAN: 8057971186914
Varenr.: B039464
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk539,95 kr539,95 krKøb
2Teknikproffset DK692 kr741 krKøb
3Bangerhead DK750 kr750 krKøb
4EauDeParfum.dk750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 444,08 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 554 kr.

Den nuværende pris på 539,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau De Parfum 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026539,95 kr152,05 kr (22%)
28. maj 2026692 kr152,05 kr (28%)
24. maj 2026539,95 kr152,05 kr (22%)
23. maj 2026692 kr152,05 kr (28%)
19. maj 2026539,95 kr10 kr (2%)
14. maj 2026529,95 kr162,05 kr (23%)
13. maj 2026692 kr162,05 kr (31%)
23. apr. 2026529,95 kr39,05 kr (7%)
20. apr. 2026569 kr6,5 kr (1%)
10. apr. 2026562,5 kr6,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret