Gå til hovedindhold

Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa

TesaBelysningEAN: 4042448843371
Pris fra 62 krtil 83 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 26. maj

Sammenlign priser på Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende monteringstape til indendørs
62 kr
Til butik
Tesa dobbeltklæbende monteringstape til indendørs billede

Produktinformation

Dobbeltklæbende tape til Nanoleaf paneler Denne dobbeltklæbende monteringstape er velegnet til ophæng af Nanoleaf paneler eller andre mindre genstande som kroge og små kasser eller til at flytte genstande, der allerede hænger på væggen. Hermed undgår man...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Dekorativ belysning
Farve: white
Størrelse: 1.5 m x 19 mm
EAN: 4042448843371
Varenr.: 881520114
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dobbeltklæbende monteringstape, indendørs, 1,5 m x 19 mm
68,11 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende monteringstape, 19 mm, 1,5 meter
73 kr
Til butik
Tesa dobbeltklæbende monteringstape, 19 mm, 1,5 meter billede

Produktinformation

Tesa dobbeltklæbende montagetape stærk og pålidelig fastgørelse Denne dobbeltklæbende montagetape fra Tesa er den ideelle løsning til permanent montering af genstande uden brug af skruer eller søm. Tapen er designet til at klare høje belastninger og kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: white
Størrelse: 1.5 m x 19 mm
EAN: 4042448843371
Varenr.: 881520114
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende tape til LED strips
79 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende monteringstape, 19 mm, 1,5 meter
79 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa
81 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende tape til Nanoleaf paneler
83 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa dobbeltklæbende tape til LED strips
83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl62 kr62 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,11 kr68,11 krKøb
3LavprisVærktøj73 kr73 krKøb
4BilligVVS DK79 kr79 krKøb
5LavprisVVS79 kr79 krKøb
6WATTOO.DK81 kr81 krKøb
7Greenline83 kr83 krKøb
8LampeGuru.dk83 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa

PriceData har fulgt prisen på Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa i 180 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Dobbeltklbende monteringstape, indendrs, 1,5 m x 19 mm - Tesa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202662 kr3 kr (5%)
26. maj 202659 kr9,11 kr (13%)
24. maj 202668,11 kr4,89 kr (7%)
23. maj 202673 kr4,89 kr (7%)
11. maj 202668,11 kr1,11 kr (2%)
9. maj 202667 kr1,11 kr (2%)
7. maj 202668,11 kr5,89 kr (8%)
6. maj 202674 kr5,89 kr (9%)
4. maj 202668,11 kr9,11 kr (15%)
3. maj 202659 kr7 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret