Gå til hovedindhold

Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige

SödahlSengetøjEAN: 5722000319429
Pris fra 710 krtil 999,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 289,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 19. maj

Sammenlign priser på Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Home Feeling
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Södahl NOBLE Sengetøj - flere farver - 200x220 cm - Beige
710 kr
Til butik
Södahl NOBLE Sengetøj - flere farver - 200x220 cm - Beige billede

Produktinformation

Oplev en verden af elegance og komfort med Södahls Noble sengetøjssæt det perfekte valg til dig, der ønsker at bringe luksus ind i hverdagen. Med sit klassiske design og fremragende kvalitet skaber dette sengesæt en hoteloplevelse direkte i dit soveværel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Bomuldssatin
Farve: Beige
Størrelse: 200x220cm
EAN: 5722000319429
Varenr.: 5204
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige
999,95 kr
Til butik
Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige billede

Produktinformation

Dynebetræk: 200x220 cm - Dobbelt sengetøj Pudebetræk: 2 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% damaskvævede bomuldssatin Vævning: Ekstra fin 215TC damaskvævet (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Beige Design: Noble Brand: Södahl Lukning

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Sengetøj
EAN: 5722000319429
Varenr.: 31940-5
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige
999,95 kr
Til butik
Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige billede

Produktinformation

Dynebetræk: 200x220 cm - Dobbelt sengetøj Pudebetræk: 2 stk. á 60x63 cm Materiale: 100% damaskvævede bomuldssatin Vævning: Ekstra fin 215TC damaskvævet (Thread count = antal tråde pr. kvadrattomme) Farve: Beige Design: Noble Brand: Södahl Lukning

Produktspecifikationer

Mærke: Södahl
Kategori: Sengetøj
EAN: 5722000319429
Varenr.: 31940-5
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Södahl - Noble Sengetøj 200 x 220 cm Beige
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Home Feeling710 kr710 krKøb
2Shopdyner999,95 kr999,95 krKøb
3Dynezonen999,95 kr999,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige

PriceData har fulgt prisen på Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige i 180 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 595 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dobbelt sengetøj 200x220 cm - 100% Damaskvævet bomuldssatin - Södahl Noble - Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026710 kr201 kr (39%)
19. maj 2026509 kr12 kr (2%)
14. maj 2026521 kr80 kr (13%)
13. maj 2026601 kr80 kr (15%)
10. maj 2026521 kr189 kr (27%)
9. maj 2026710 kr109 kr (18%)
5. maj 2026601 kr109 kr (15%)
4. maj 2026710 kr109 kr (18%)
18. apr. 2026601 kr109 kr (15%)
17. apr. 2026710 kr109 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret