Gå til hovedindhold

Monacor DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER

MonacorElektronikEAN: 4007754274950
Pris fra 2.618 krtil 2.619 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2618 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Monacor DMP-130MIXBT DJ-mixer
2.618 kr
Til butik
Monacor DMP-130MIXBT DJ-mixer billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: DJ & Digital DJ
Farve: 5
Artikel nr.: DMP-130MIXBT
EAN: 4007754274950
Varenr.: 6740055
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mixer MP3 BT - DMP-130MIXBT
2.619 kr
Til butik
Mixer MP3 BT - DMP-130MIXBT billede

Produktinformation

MP3 player and microphone line mixer With this unit combination, it is possible to mix 3 audio signal sources. The integrated MP3 player can be switched between SD card, USB port and Bluetooth receiver. For USB and SD storage media Alphanumeric display Re...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: 19" Rack mixer
EAN: 4007754274950
Varenr.: 1000062

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.618 kr2.618 krKøb
2Disconetto.dk2.619 kr2.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER

PriceData har fulgt prisen på DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.618 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 3.508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.952 kr.

Den nuværende pris på 2.618 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for DMP-130MIXBT MP3-AFSPILLER OG MIKROFON-LINE-MIXER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20262.618 kr890 kr (25%)
29. apr. 20263.508 kr889 kr (34%)
22. apr. 20262.619 kr889 kr (25%)
21. apr. 20263.508 kr889 kr (34%)
17. apr. 20262.619 kr889 kr (25%)
16. apr. 20263.508 kr889 kr (34%)
31. jan. 20262.619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret