Gå til hovedindhold

Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren

MaicoVentilationEAN: 8016510021130
Pris fra 50 krtil 61 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAICO Dækplade PL200 200x200 mm, ø100-ø120 mm, hvid.
50 kr
Til butik
MAICO Dækplade PL200 200x200 mm, ø100-ø120 mm, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse VVS
Farve: 1
Artikel nr.: 8016510021130
EAN: 8016510021130
Varenr.: 1404091
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dækplade Pl200 200X200Mm Ø100/125Mm
51,81 kr
Til butik
Dækplade Pl200 200X200Mm Ø100/125Mm billede

Produktinformation

Dækpladerne anvendes til at dække overskydende areal ved murhuller. Pladerne kan anvendes sammen med mindre ventilatorer, som monteres på pladen. Dækplade PL200 200x200mm, Ø100-Ø120 mm, hvid. Søgetermer: 9478089890 - - 353451820 - 8016510021130

Produktspecifikationer

Mærke: Maico
Kategori: Plumbing
EAN: 8016510021130
Varenr.: 8014302740802
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dækplade pl200 200x200mm ø100/125mm
52,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DÆKPLADE PL200 200X200MM Ø100/125MM
57,04 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dækplade Hvid, 200x200 ø100/125mm
61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2Billigelogvvs.dk51,81 kr51,81 krKøb
3MaintainIt52,5 kr52,5 krKøb
4WATTOO.DK54 kr54 krKøb
5EL-GROSSISTEN57,04 kr57,04 krKøb
6Elvvs.dk61 kr61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren

PriceData har fulgt prisen på Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren i 169 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Dkplade PL200, 200x200 mm, 100/125 mm - Maico Ventilatoren de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202650 kr1,81 kr (3%)
25. maj 202651,81 kr1,81 kr (4%)
23. maj 202650 kr1,81 kr (3%)
20. maj 202651,81 kr
19. maj 202652,04 kr2,04 kr (4%)
17. maj 202650 kr1,81 kr (3%)
14. maj 202651,81 kr1,81 kr (4%)
2. maj 202650 kr1,81 kr (3%)
29. apr. 202651,81 kr1,81 kr (4%)
28. apr. 202650 kr1,81 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret