Gå til hovedindhold

DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman)

DKNYParfume og eau de cologneEAN: 0763511100019
Pris fra 235 krtil 425 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 235 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DKNY Women - 100 ml
235 kr
Til butik
DKNY Women - 100 ml billede

Produktinformation

DKNY Original Women Eau De Parfum - 100 ml. Giv din duftstil et friskt, urbant og feminint udtryk med DKNY Original Women Eau De Parfum. Denne ikoniske duft er en urban floral fragrance, inspireret af energien og tempoet i New York - moderne, ren og elegant på samme tid. Duftnoter Top: Frisk citrus og grønne noter - energisk og opløftende åbning Hjerte: Vandlilje og blomsterakkorder - feminin, blød og elegant Bund: Trænoter - varm, ren og langvarig finish Duften åbner med friske citrus- og grønne noter, som giver en opløftende og energisk start. I hjertet folder en blomsterlig buket med vandlilje og delikate blomsterakkorder sig ud og skaber en feminin og let elegant karakter. Basen afrundes med bløde trænoter, som giver varme, dybde og en ren, langtidsholdbar finish. En frisk og moderne eau de parfum, der kombinerer citrus, blomster og bløde trænoter. Ideel til dig, der ønsker en let, elegant og tidløs signaturduft med et urbant udtryk. DKNY Original Women Eau De Parfum er en klassisk og moderne signaturduft, der kombinerer friskhed, femininitet og urban elegance - perfekt til hverdag og til kvinden med et stilrent, tidløst udtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: DKNY
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 763511100019
EAN: 0763511100019
Varenr.: 2886247
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman)
256 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY - Women Eau de Parfum 100 ml
-63%298,95 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DKNY Women Edp Spray 100 ml
310 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
DKNY Women Energizing EDP 100 ml
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK235 kr274 krKøb
2CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
3BilligParfume.dk298,95 kr298,95 krKøb
4Teknikproffset DK310 kr359 krKøb
5Beautycos DK425 kr454 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman)

PriceData har fulgt prisen på DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 235 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for DKNY Donna Karan Women Energizing Eau De Parfum 100 ml (woman) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026235 kr21 kr (8%)
30. maj 2026256 kr35 kr (12%)
27. maj 2026291 kr35 kr (14%)
15. maj 2026256 kr29 kr (10%)
14. maj 2026285 kr29 kr (11%)
11. maj 2026256 kr1 kr (0%)
10. maj 2026257 kr3 kr (1%)
9. maj 2026260 kr1 kr (0%)
8. maj 2026261 kr1 kr (0%)
6. maj 2026260 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret