Gå til hovedindhold

DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid

DJIFjernstyrede helikoptereEAN: 6941565980359
Pris fra 1.950 krtil 3.142 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.192 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.649 kr 25. maj

Sammenlign priser på DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1950 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DJI Mini 4K Drone
1.950 kr
Til butik
DJI Mini 4K Drone billede

Produktinformation

DJI Mini 4K - Drone

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CP.MA.00000798.01
EAN: 6941565980359
Varenr.: 1002410048
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid
-21%2.299 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid billede

Produktinformation

DJI Mini 4K - DroneGenereltFjernstyring: Ja - maks. driftsafstand: 10 kmInkluderede genstande: RC-N1C fjernbetjening2 reservepropeller6 skruerkardanledsbeskytterintelligent flyvebatteriRC-kabel (Lightning-stikforbindelse)RC-kabel (micro-USB-stikforbindelse)RC-kabel (USB-C-stikforbindelse)skruetrækkerUSB-C kabelKategori: Køretøjer - droner, køretøjer - dele og tilbehørProdukttype: DroneStrømkilde: BatteriUdendørs: JaUnderstøttede flashhukommelseskort: microSD op til 256 GBRC-køretøjLodret svævenøjagtighed: +/- 0,1 meterMaks. nedstigningshastighed: 3,5 meter per sekundMaks. opstigningshastighed: 5 meter per sekundMaks. vandret hastighed: 16 meter per sekundMaks. vindhastighedsmodstand: 10,7 meter per sekundMaks. vippevinkel: 40°Navigation: GPS/GLONASS/GALILEO-modtagerVandret svævenøjagtighed: +/- 0,3 meterVindmodstandsniveau: 5KardanledKontrolvinkelinterval: -110 til 35° (vip)+/- 35° (rul)-20 til 20° (panorering)Maks. hastighed: 100° per sekund (vipning)DigitalkameraBilledsensortype: CMOSDigitalzoom: 4Optagelse-formater: MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)Sensoropløsning: ...

Produktspecifikationer

Mærke: Dji
Kategori: Kamera tilbehør
Vægt: 0.91g
EAN: 6941565980359
Varenr.: 2011977
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DJI Mini 4K Drone
2.299 kr
Til butik
DJI Mini 4K Drone billede

Produktinformation

DJI Mini 4K Drone Oplev den næste generation af droneteknologi med DJI Mini 4K Drone. Med sit ultralette design og kompakte størrelse er denne drone perfekt til både nybegyndere og erfarne piloter. Optag fantastiske 4K-videoer og skarpe billeder med den a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Droner
EAN: 6941565980359
Varenr.: 92265
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid
-21%2.319 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DJI - Mini 4K + RC-N1C - 249g - 4K Ultra HD - C0
2.389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dji Mini 4k
3.058 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DJI Mini 4K (EU) – Drone
3.142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.950 kr1.950 krKøb
2Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
3Ultrashop2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.388 krKøb
5Proshop DK2.389 kr2.389 krKøb
6Dustin DK3.058 kr3.144,25 krKøb
7Teknikproffset DK3.142 kr3.201 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid

PriceData har fulgt prisen på DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.649 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.065 kr.

Den nuværende pris på 1.950 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for DJI Mini 4K drone med 4K-video og 31 min. flyvetid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.950 kr349 kr (15%)
29. maj 20262.299 kr349 kr (18%)
27. maj 20261.950 kr291 kr (18%)
26. maj 20261.659 kr10 kr (1%)
25. maj 20261.649 kr478 kr (22%)
22. maj 20262.127 kr177 kr (9%)
18. maj 20261.950 kr177 kr (8%)
16. maj 20262.127 kr69 kr (3%)
8. maj 20262.058 kr69 kr (3%)
1. maj 20262.127 kr69 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret