Gå til hovedindhold

DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort

Club 3DAdaptereEAN: 8719214471576
Pris fra 122 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 16. apr.

Sammenlign priser på DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - video adapter - DisplayPort to HD-15 (VGA) - 22.86 m
122 kr
Til butik
Club 3D - video adapter - DisplayPort to HD-15 (VGA) - 22.86 m billede

Produktinformation

Videoadapter, DisplayPort (han) til HD-15 (VGA) (hun), DisplayPort 1.1, 22.86 m, 1920 x 1200 (WUXGA) support, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Skaermkabel
Artikel nr.: CAC-2013
EAN: 8719214471576
Varenr.: 3325310
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D Videoadapter 22.86m Sort
123 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort
-43%159 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort billede

Produktinformation

Club 3D - Videoadapter - DisplayPort (han) til HD-15 (VGA) (hun) - DisplayPort 1.1 - 22.86 m - 1920 x 1200 (WUXGA) support - sortGenereltEgenskaber: 1920 x 1200 (WUXGA) supportFarve: SortLængde: 22.86 mType: VideoadapterVægt: 26 gForbindelseForbindelsesled: 20 pin DisplayPort - han (input)Stikforbindelse (anden ende): 15 pin HD D-Sub (HD-15) - hun (output)DiverseOverensstemmelsesstandarder: DisplayPort 1.1FCCRoHSEMIMål & vægt (forsendelse)Vægt ved forsendelse: 35 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 8719214471576
Varenr.: 1816125
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D Videoadapter 22.86m Sort
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D cac-2013 Displayport VGA Svart
-54%173 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort
-40%179 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2CompuMail DK123 kr123 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Ultrashop169 kr169 krKøb
5Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
6Vivas DK179 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort

PriceData har fulgt prisen på DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for DisplayPort til VGA adapter 22,86 m - Club 3D (han til hun) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026122 kr2 kr (2%)
8. maj 2026124 kr1 kr (1%)
7. maj 2026125 kr2 kr (2%)
6. maj 2026123 kr1 kr (1%)
4. maj 2026122 kr3 kr (3%)
16. apr. 2026119 kr7 kr (6%)
15. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026127 kr3 kr (2%)
30. mar. 2026124 kr2 kr (2%)
29. mar. 2026122 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret