Gå til hovedindhold

Simba Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk

SimbaLegetøjEAN: 5400868020021
Pris fra 156 krtil 209,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Simba - Stitch med Surfbræt (25 cm) - Bamse
156 kr
Til butik
Simba - Stitch med Surfbræt (25 cm) - Bamse billede

Produktinformation

Bamse Disney - Stitch med surfbræt (25cm) fra Simba Toys viser Stitch (Experiment 626), der holder et surfbræt, i et blødt, krammevenligt design. Inspireret af Disney's "Lilo & Stitch" lader denne Stitch-bamse børn nyde den blødere side af Lilo's bedste ven, med en længde på 25 cm og egnet fra livets første måneder. Disney "Lilo & Stitch" Stitch (Experiment 626)-karakter Inkluderer surfbræt-tilbehør 25 cm lang bamse Egnet fra livets første måneder Fremstillet af Simba Toys Perfekt til kram og tidlig leg med en velkendt Disney-karakter.

Produktspecifikationer

Mærke: Simba
Kategori: Merchandise
Artikel nr.: 5400868020021
EAN: 5400868020021
Varenr.: 3317783
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk
-40%179 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Disney Stitch Med Surfboard 25 cm Stitch Bamse med Surfbræt - Elskelig Disney Karakter til Hele FamilienMød den søde og bløde Stitch bamse, der holder sit karakteristiske surfbræt! Inspireret af Disney-filmen Lilo & Stitch, er denne 25 cm høje bamse per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udsalg
EAN: 5400868020021
Varenr.: 53677598146885
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disney Stitch med surfbræt (25 cm)
208 kr
Til butik
Disney Stitch med surfbræt (25 cm) billede

Produktinformation

Få et strejf af Hawaii med hjem med denne yndige Stitch-plys fra Disney, komplet med hans karakteristiske surfbræt. Den er lavet af bløde materialer og er perfekt til at kramme, lege med eller som dekoration – og er sikker selv for de mindste børn. Produktdetaljer: Officielt design fra Disney med Stitch og surfbræt, 25 cm høj – kompakt og nem at tage med overalt, Fremstillet af blødt, børnevenligt stof, Velegnet fra 0 måneder – godkendt til nyfødte, Denne Stitch-plys med surfbræt er en charmerende gave til babyer, småbørn eller fans af "Disney". En lille plys med stor personlighed, klar til at bringe trøst og eventyr ind i hverdagen. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Tøjdyr
EAN: 5400868020021
Varenr.: D43290
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Disney - Stitch Bamse - Med Surfboard
209,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2Legekammeraten.dk179 kr179 krKøb
3Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
4Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Disney Stitch Med Surfboard 25 cm - bamser - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026156 kr4 kr (3%)
14. maj 2026152 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026150 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026148 kr5 kr (3%)
27. mar. 2026143 kr5 kr (3%)
26. mar. 2026148 kr5 kr (3%)
25. mar. 2026143 kr5 kr (3%)
16. mar. 2026148 kr5 kr (3%)
14. mar. 2026143 kr5 kr (3%)
9. mar. 2026148 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret