Gå til hovedindhold

Disney Princess Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd

Pris fra 134,69 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 194,31 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92,99 kr 21. maj

Sammenlign priser på Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134.69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Princess Light-Up Cinderella
134,69 kr
Til butik
Disney Princess Light-Up Cinderella billede

Produktspecifikationer

Mærke: Mattel
Kategori: Modedukker
Farve: 1
Artikel nr.: JBF94
EAN: 0194735259120
Varenr.: 24526046
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd
-9%153 kr
Før 168 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd billede

Produktinformation

Den Fortryllede Balkjole Disney Askepot-dukke bringer det uforglemmelige øjeblik fra Disney-filmen til live, hvor et trylleslag forvandler Askepots kjole i en hvirvel af glimmer! Børn kan genskabe det magiske øjeblik derhjemme ved at føre den medfølgende tryllestav (eller hånden) hen over Askepot-dukken og aktivere et farverigt lysshow med magiske lydeffekter - helt uden trylleord! Dukken kan ikke stå selv. Farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JBF94
EAN: 0194735259120
Varenr.: 3361420
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Disney Prinsesser - Askepot Dukke Med Lys
249,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Princess Dukke m. Lyd/Lys - 30 cm - Askepot
277,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Disney Princess Lys-Op Askepot
299,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lysende Askepot-dukke med tryllestav, lyd og lys
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK134,69 kr173,69 krKøb
2Proshop DK153 kr192 krKøb
3Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
4Kids-world.dk277,95 kr277,95 krKøb
5Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
6Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd

PriceData har fulgt prisen på Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd i 184 dage. Laveste pris i perioden er 92,99 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 134,69 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Disney Prinsesse Askepot i Fortryllet Balkjole med lys og lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026134,69 kr41,61 kr (45%)
22. maj 202693,08 kr
21. maj 202692,99 kr34,71 kr (27%)
20. maj 2026127,7 kr
18. maj 2026127,63 kr
17. maj 2026127,86 kr
16. maj 2026127,46 kr
15. maj 2026127,63 kr
14. maj 2026127,95 kr
10. maj 2026127,39 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret