Gå til hovedindhold

Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46

DisneyHjem og haveEAN: 0194735334698
Pris fra 186 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Disney Princess Light-Up Hair Rapunzel
186 kr
Til butik
Disney Princess Light-Up Hair Rapunzel billede

Produktinformation

Med fem måder at lyse på gør Disney Prinsesse Magisk Rapunzel dukken legetiden endnu mere magisk! Inspireret af heltinden fra Disneys To på Flugt lyser Rapunzels hår op, når børn børster det - præcis som i filmen! Børn kan trykke på pandebåndet eller sløjfeknappen for at aktivere flerfarvede lys, eller sætte kamælevennen Pascal og Rapunzels tiara fast for endnu mere lyseventyr. Med tilbehør som hårforlængelse og spænder kan børn skabe glitrende frisurer og lade kreativiteten lyse! Dukken kan ikke stå selv. Farver og dekorationer kan variere. Fra 3 år. Batterier (3xLR44). inkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Disney
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: JHL46
EAN: 0194735334698
Varenr.: 3446085
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Princess Dukke m. Lys - 29 cm - Magical Hair Rapunzel
299,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Disney Prinsesse Rapunzel Dukke med Farveskiftende Hår
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK186 kr225 krKøb
2Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
3Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb
4Estore DK419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46

PriceData har fulgt prisen på Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46 i 102 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Disney Princess - Rapunzel Dukke - Lysende Hår - Mattel Jhl46 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026186 kr9 kr (5%)
30. apr. 2026195 kr10 kr (5%)
29. apr. 2026205 kr16 kr (8%)
27. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026186 kr10 kr (5%)
15. apr. 2026196 kr10 kr (5%)
5. apr. 2026206 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026207 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026209 kr16 kr (7%)
15. mar. 2026225 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret