Gå til hovedindhold

!Andre Kortspil Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs)

!Andre KortspilKortspilEAN: 4050368985101
Pris fra 339,95 krtil 359 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19,05 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs)
-41%339,95 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) billede

Produktinformation

The ultimate treasure for both collectors and players, the Illumineer’s trove contains a full-art storage box with seven card dividers to keep your Disney. Lorcana TCG cards safe and organized by ink.. . The Illumineer’

Produktspecifikationer

Kategori: Sealed (Boosters, Decks, etc.)
EAN: 4050368985101
Varenr.: 351054
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DL - Reign of Jafar (Set 8) - Illumineer's - Trove Pack Set
352 kr
Til butik
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Illumineers Trove - Reign of Jafar - Disney Lorcana TCG
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk339,95 kr339,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK352 kr391 krKøb
3NextLevelGames.dk359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs)

PriceData har fulgt prisen på Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 339,95 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 339,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Disney Lorcana TCG: Set 8 - Reign of Jafar - Illumineer's Trove (8 Booster Packs) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026339,95 kr8,05 kr (2%)
22. maj 2026348 kr8,05 kr (2%)
27. apr. 2026339,95 kr41,05 kr (11%)
26. apr. 2026381 kr41,05 kr (12%)
21. apr. 2026339,95 kr19,05 kr (5%)
20. apr. 2026359 kr19,05 kr (6%)
5. apr. 2026339,95 kr10 kr (3%)
29. mar. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)
28. mar. 2026359 kr9,05 kr (3%)
24. mar. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret