Gå til hovedindhold

Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L)

DisguiseKostumerEAN: 0192995051065
Pris fra 171 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jakks Disguise - Classic Costume - Buzz Lightyear (116 cm)
171 kr
Til butik
Jakks Disguise - Classic Costume - Buzz Lightyear (116 cm) billede

Produktinformation

Flyv mod det uendelige univers i dette Buzz Lightyear Classic-børnekostume! Kostumet består af et jumpsuit med figurinspireret print og stofhætte. 5-6 år: 116 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Jakks
Kategori: Kostumer
Artikel nr.: 141169L-EU-6
EAN: 0192995051065
Varenr.: 3145843
Gå til Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Toy Story Buzz Lightyear Børnekostume - Small
-20%183,93 kr
Før 229,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Toy Story Buzz Lightyear Børnekostume - Small billede

Produktinformation

Træd ind i Buzz Lightyears cool verden, og forvandl dit lille eventyr til en galaktisk rejse! Dette autentiske kostume får naboerne til at tro, at de har fået besøg fra det ydre rum. Det ultimative kostume til din lille rumeventyrer! Buzz Lightyear Børnekostume inkluderer en heldragt med seje detaljer og en lilla hætte, inspireret af Buzz Lightyear fra Toy Story. Dragten lukkes i ryggen.Materiale: PolyesterStørrelse: X-Small, Small og MediumInkl. overall med hætteSko medfølger ikkeDette er et officielt licenseret produkt.

Produktspecifikationer

Kategori: Børnekostumer
Størrelse: Small
Artikel nr.: 141169L-EU-6
EAN: 0192995051065
Varenr.: 96450-2
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Buzz Lightyear Kostume Til Børn - 116 Cm
219,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disguise Udklædning - Toy Story - Buzz Lightyear
229,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L)
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2Partyking DK183,93 kr183,93 krKøb
3Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
4Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb
5Teknikproffset DK239 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L)

PriceData har fulgt prisen på Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159,93 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Disguise Klassisk kostume - Buzz Lightyear (116 cm) (141169L) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. mar. 2026171 kr11,07 kr (7%)
23. feb. 2026159,93 kr11,07 kr (6%)
15. feb. 2026171 kr11,07 kr (7%)
2. feb. 2026159,93 kr11,07 kr (6%)
26. jan. 2026171 kr9 kr (5%)
24. jan. 2026180 kr10 kr (5%)
30. dec. 2025190 kr20 kr (12%)
28. dec. 2025170 kr20 kr (11%)
27. dec. 2025190 kr20 kr (12%)
23. dec. 2025170 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret