Gå til hovedindhold

Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S)

DisguiseKostumerEAN: 0192995044111
Pris fra 228 krtil 334,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227 kr 28. maj

Sammenlign priser på Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jakks Disguise - Deluxe Costume - Rex (86 cm)
228 kr
Til butik
Jakks Disguise - Deluxe Costume - Rex (86 cm) billede

Produktinformation

2 år: 86 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Jakks
Kategori: Kostumer
Artikel nr.: 141319S-EU-6
EAN: 0192995044111
Varenr.: 3146971
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S)
271 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
T-rex Kostume Til Børn - 86 Cm
279,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disguise Udklædning - Rex Deluxe
334,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228 kr267 krKøb
2Teknikproffset DK271 kr320 krKøb
3Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
4Kids-world.dk334,95 kr334,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S)

PriceData har fulgt prisen på Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S) i 128 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 289,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Disguise Deluxe-kostume – Rex (86 cm) (141319S) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026228 kr1 kr (0%)
28. maj 2026227 kr1 kr (0%)
19. maj 2026228 kr1 kr (0%)
3. maj 2026227 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026227 kr2 kr (1%)
16. mar. 2026229 kr10 kr (4%)
13. mar. 2026239 kr50,95 kr (18%)
21. feb. 2026289,95 kr40 kr (16%)
24. jan. 2026249,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret