Gå til hovedindhold

Christian Dior Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte

Christian DiorMakeupEAN: 3348901613453
Pris fra 342 krtil 360 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 331 kr 16. maj

Sammenlign priser på Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Christian Dior Dior Rouge Matte Blush Compact P
342 kr
Til butik
Christian Dior Dior Rouge Matte Blush Compact P billede

Produktinformation

Christian Dior, Dior Rouge, Matte, Blush Compact Powder, 962, Poison, 6.7 g

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3348901613453
EAN: 3348901613453
Varenr.: 3376348
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK342 kr381 krKøb
2Teknikproffset DK360 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte

PriceData har fulgt prisen på Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte i 175 dage. Laveste pris i perioden er 331 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Dior Rouge Blush Couture Colour Powder Blush 6 g #962 Poison-Matte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026342 kr11 kr (3%)
16. maj 2026331 kr11 kr (3%)
6. maj 2026342 kr11 kr (3%)
2. maj 2026331 kr11 kr (3%)
27. apr. 2026342 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026336 kr5 kr (2%)
17. apr. 2026331 kr11 kr (3%)
11. apr. 2026342 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026338 kr10 kr (3%)
30. mar. 2026348 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret