Gå til hovedindhold

Christian Dior Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC

Christian DiorHudplejeEAN: 3348901600408
Pris fra 337 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Christian Dior Dior Off/On Foaming Cleanser 150 ml
337 kr
Til butik
Christian Dior Dior Off/On Foaming Cleanser 150 ml billede

Produktinformation

Dior har skabt OFF/ON Foaming Cleanser, et skummende renseprodukt bestende af 90 %* naturlige ingredienser, der renser huden effektivt: OFF = Fjerner urenheder, partikler fra livet i byen, makeuprester og overskydende talg. Klinisk dokumenteret effektivitet: Foaming Cleanser fjerner 99 % af partiklerne, ogs de mindste,** og reducerer pvirkning af hudcellemembranen fra forurening med 20 %, bl.a. tungmetaller. ON = Lindrer ubehag, bevarer hudens fugtbalance og barrierefunktion. Foaming Cleanser gr det muligt for dig at halvere de skadelige virkninger af forurening på en hudbarriere.

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3348901600408
EAN: 3348901600408
Varenr.: 3131909
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC
342 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dior la mousse off/on foaming cleanser 150ml
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK337 kr376 krKøb
2CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
3Hobbix349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC

PriceData har fulgt prisen på Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 337 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser, Renseskum, Kvinder, Almindelig hud, Rengøring, Rør, #16272 AQUA (WATER) • GLYCERIN • LAURIC ACID • STEARIC AC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026337 kr5 kr (1%)
11. maj 2026342 kr5 kr (1%)
10. maj 2026337 kr5 kr (1%)
31. mar. 2026342 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026340 kr5 kr (1%)
2. mar. 2026345 kr5 kr (1%)
26. feb. 2026340 kr5 kr (1%)
11. feb. 2026345 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026344 kr5 kr (1%)
6. feb. 2026349 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret