Gå til hovedindhold

EL-Grossisten DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w)

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5704413027290
Pris fra 50 krtil 85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 20. mar.

Sammenlign priser på DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w)
50 kr
Til butik
DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) billede

Produktinformation

Colli: 10 Diameter: Ø60mm Længde: 105mm Sokkel: E27 Strømforbrug: 6W Lysspredning: 320 ° Lumen: 806 =60W Ra>80 2.700 kelvin Energiklasse: E Dæmpbar: Ja, 3-trins - 100% / 50% / 20% Tryk off/on: 3 6 sek = sidste niveau. Levetid i ti

Produktspecifikationer

Kategori: E27 LED Pære
EAN: 5704413027290
Varenr.: 2883708
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Diolux NORMA60 6W E27 806Lm 3-trins dæmpbare LED
54,28 kr
Til butik
Diolux NORMA60 6W E27 806Lm 3-trins dæmpbare LED billede

Produktinformation

Smart LED pære som kan dæmpes uden brug af lysdæmper.Pæren er tre-trinsdæmpbar, hvilket betyder at den ændrer lysstyrke hver gang du tænder for pæren.Få dæmp uden at invistere i lysdæmper, brug den eksisterende afbryder.Der skiftes mellem 100%, 40% og 12,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 3-trins dæmpare LED pærer
EAN: 5704413027290
Varenr.: 15845491704143
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Diolux NORMA60 6W E27 806Lm 3-trins dæmpbare LED
54,28 kr
Til butik
Diolux NORMA60 6W E27 806Lm 3-trins dæmpbare LED billede

Produktinformation

Diolux NORMA60 er en LED-pære med E27-fatning og en effekt på 6 watt, der leverer et lysoutput på 806 lumen. Den 3-trins dæmpbare funktion gør det muligt at justere lysstyrken uden behov for ekstra dæmperudstyr, hvilket øger fleksibiliteten og komforten i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 3-trins dæmpare LED pærer
EAN: 5704413027290
Varenr.: 15110272385350
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
DIOLUX NORMA60 6W 827 E27 806lm 3-DIM - GN
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk50 kr50 krKøb
2EL-GROSSISTEN54,28 kr54,28 krKøb
3EL-NETSALG54,28 kr54,28 krKøb
4Luxlight.dk85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w)

PriceData har fulgt prisen på DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 43,42 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 54,28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for DIOLUX NORMA60 6W/827 E27 (806 lumen), 3-trins dæmpning (=60w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202650 kr4,28 kr (8%)
24. maj 202654,28 kr4,28 kr (9%)
6. maj 202650 kr4,28 kr (8%)
5. maj 202654,28 kr4,28 kr (9%)
24. apr. 202650 kr4,28 kr (8%)
23. apr. 202654,28 kr4,28 kr (9%)
24. mar. 202650 kr4,28 kr (8%)
23. mar. 202654,28 kr7,28 kr (15%)
20. mar. 202647 kr7,28 kr (13%)
19. mar. 202654,28 kr7,28 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret