Gå til hovedindhold

GN Belysning DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w)

GN BelysningLED-pærerEAN: 5704413022844
Pris fra 37,55 krtil 49 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11,45 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 8. apr.

Sammenlign priser på DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Diolux 4,7W GU10 3-trinsdæmpbar LED pære 2700K
37,55 kr
Til butik
Diolux 4,7W GU10 3-trinsdæmpbar LED pære 2700K billede

Produktinformation

Diolux 4,7W GU10 LED-pæren med 3-trins dæmpning kombinerer effektivt energibesparelse med fleksibel lysstyring. Med en farvetemperatur på 2700K leverer den et varmt, behageligt lys, der skaber en indbydende atmosfære i ethvert rum. Den passer til GU10-fat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: GU 10
EAN: 5704413022844
Varenr.: 15109780734278
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GN Diolux GU10 spotpære, 3-trins dæmp, 6W
43 kr
Til butik
GN Diolux GU10 spotpære, 3-trins dæmp, 6W billede

Produktinformation

"Diolux LED GU10 spotpære med 3-trins lysdæmpning Den klassiske GU10 spotpære i en 50W halogenpære erstatning. Nu opdateret med nutidens smarte 3-trins lysdæmpning. Hvor du kan dæmpe din LED helt uden brug af en traditionel lysdæmper. Ved at tænde/

Produktspecifikationer

Mærke: GN Belysning
Kategori: Pærer
EAN: 5704413022844
Varenr.: 0957022843
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w)
49 kr
Til butik
DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) billede

Produktinformation

Colli: 10 Diameter: Ø50mm Længde: 55mm Sokkel: GU10 Strømforbrug: 5W Lysspredning: 38 ° Lumen: 345 Ra>90 2.700 kelvin Energiklasse: F = Halogen 50W Dæmpbar: ja, 3-step dæmpbar. 100% - 50% - 10% Levetid i timer: 15.000 Garanti: 3 år

Produktspecifikationer

Kategori: LED Kampagne - Danmarks Billigste
EAN: 5704413022844
Varenr.: 2476142

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG37,55 kr37,55 krKøb
2Greenline43 kr43 krKøb
3Elvvs.dk49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w)

PriceData har fulgt prisen på DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) i 149 dage. Laveste pris i perioden er 30,04 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 37,55 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for DIOLUX LED E6 GU10 4,7w/927 (345 lumen), 38 °, 3-trins dæmpning (=50w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202637,55 kr
8. apr. 202637 kr
7. apr. 202637,55 kr
3. apr. 202637 kr
4. mar. 202637,55 kr9,45 kr (20%)
3. mar. 202647 kr10 kr (27%)
12. feb. 202637 kr
3. feb. 202637,55 kr9,45 kr (20%)
2. feb. 202647 kr9,45 kr (25%)
24. jan. 202637,55 kr9,45 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret