Gå til hovedindhold

EL-Grossisten DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 5704413027405
Pris fra 38 krtil 41,33 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3,33 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 20. mar.

Sammenlign priser på DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)
38 kr
Til butik
DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) billede

Produktinformation

Colli: 10 Diameter: Ø35mm Længde: 100mm Sokkel: E14 Strømforbrug: 4W Lysspredning: 320 ° Lumen: 470 =40W Ra>80 3.000 kelvin Energiklasse: E Dæmpbar: Ja, 3-trins - 100% / 50% / 20% Tryk off/on: 3 6 sek = sidste niveau. Levetid i ti

Produktspecifikationer

Kategori: E14 pære LED
EAN: 5704413027405
Varenr.: 2883711
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Diolux Kerte 4W E14 3000K 500Lm - 3-trinsdæmpbar
41,33 kr
Til butik
Diolux Kerte 4W E14 3000K 500Lm - 3-trinsdæmpbar billede

Produktinformation

Smart LED pære som kan dæmpes uden brug af lysdæmper.Pæren er tre-trinsdæmpbar, hvilket betyder at den ændrer lysstyrke hver gang du tænder for pæren.Få dæmp uden at invistere i lysdæmper, brug den eksisterende afbryder.Der skiftes mellem 100%, 40% og 12,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E 14
EAN: 5704413027405
Varenr.: 15845495963983
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Diolux Kerte 4W E14 3000K 500Lm - 3-trinsdæmpbar
41,33 kr
Til butik
Diolux Kerte 4W E14 3000K 500Lm - 3-trinsdæmpbar billede

Produktinformation

Diolux Kerte 4W E14 er en energieffektiv LED-pære med en varm hvid farvetemperatur på 3000K, der leverer 500 lumen. Med sin 3-trins dæmpning kan lysstyrken let tilpasses forskellige behov og stemninger, hvilket gør den velegnet til både funktionel belysni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: E 14
EAN: 5704413027405
Varenr.: 15110272713030

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk38 kr38 krKøb
2EL-GROSSISTEN41,33 kr41,33 krKøb
3EL-NETSALG41,33 kr41,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w)

PriceData har fulgt prisen på DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 33,06 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 41,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for DIOLUX KERTE40 4W/830 E14 (470 lumen), 3-trins dæmpning (=40w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202638 kr3,33 kr (8%)
24. maj 202641,33 kr3,33 kr (9%)
6. maj 202638 kr3,33 kr (8%)
5. maj 202641,33 kr3,33 kr (9%)
24. apr. 202638 kr3,33 kr (8%)
23. apr. 202641,33 kr3,33 kr (9%)
24. mar. 202638 kr3,33 kr (8%)
23. mar. 202641,33 kr5,33 kr (15%)
20. mar. 202636 kr5,33 kr (13%)
19. mar. 202641,33 kr5,33 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret