Gå til hovedindhold

GN Belysning DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm

GN BelysningLED-pærerEAN: 5704413015877
Pris fra 61 krtil 650 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 589 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 25. maj

Sammenlign priser på DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm
61 kr
Til butik
DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm billede

Produktinformation

LED stift lyskilde til både AC og DC spænding Colli: 10 Diameter: Ø10mm Længde: 30mm Sokkel: G4 Strømforbrug: 1,1W Lysspredning: 320 ° Lumen: 100 Ra: >80 Kelvin: 2.700 Energiklasse: F = glødepære: 10W Dæmpbar: Nej Levetid i timer: 15.000 Garanti: 3 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: G4 & GY6 LED Stiftpærer 12v
EAN: 5704413015877
Varenr.: 1328325
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Diolux E2 G4 1,1W 100Lm 2700K Ø9 L31mm
65,16 kr
Til butik
Diolux E2 G4 1,1W 100Lm 2700K Ø9 L31mm billede

Produktinformation

Diolux E2 G4 LED-pæren kombinerer lavt energiforbrug med varm, behagelig belysning på 2700K, hvilket gør den ideel til anvendelser, hvor både effektivitet og stemning er vigtige. Med en effekt på kun 1,1 watt leverer den 100 lumen, hvilket giver tilstrækk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: G 4
EAN: 5704413015877
Varenr.: 15110421020998
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk GN Diolux G4 stiftpære, 2700K, 1,1W
650 kr
Til butik
10 stk GN Diolux G4 stiftpære, 2700K, 1,1W billede

Produktinformation

Diolux G4 LED pære, som passer rigtig godt til bla. stjernehimmelspots. LED pæren giver en behagelig gylden farve. Denne LED lyskilde kan køre både 12V AC/DC men du kan risikere at din nuværende transformer, har det man kalder et minimums krav til hvor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GN Belysning
Kategori: Pærer
EAN: 5704413015877
Varenr.: 0957015876

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk61 kr61 krKøb
2EL-NETSALG65,16 kr65,16 krKøb
3Greenline650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm

PriceData har fulgt prisen på DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 52,13 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 65,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for DIOLUX E2 G4 360 1,1W 100Lm 2700K Ø10mm L30mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202661 kr1 kr (2%)
25. maj 202660 kr5,16 kr (8%)
24. maj 202665,16 kr4,16 kr (7%)
23. maj 202661 kr1 kr (2%)
22. maj 202660 kr1 kr (2%)
18. maj 202661 kr1 kr (2%)
17. maj 202660 kr1 kr (2%)
11. maj 202661 kr1 kr (2%)
9. maj 202660 kr1 kr (2%)
8. maj 202661 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret