Gå til hovedindhold

Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå

DIGITUSNetværkskablerEAN: 4016032464891
Pris fra 90 krtil 234 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS CAT 6a U/FTP 10m Patchkabel Grey
90 kr
Til butik
DIGITUS CAT 6a U/FTP 10m Patchkabel Grey billede

Produktinformation

DIGITUS - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - 3.65 mm - U/FTP - CAT 6a - halogenfri, formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DK-1624-A-100S
EAN: 4016032464891
Varenr.: 996184328
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå
144 kr
Til butik
Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå billede

Produktinformation

Cat 6A-ydeevne op til 500 MHz for pålidelige højhastighedsforbindelser U/FTP-kabel og afskærmede RJ45-stik reducerer interferens i tætte racks Slank diameter på 3,65 mm sparer plads og gør kabelhåndtering lettere LSZH-mantel reducerer røg og ætsende gasser for mere sikker brug indendørs Støbte hakfrie boots beskytter låseclipsene og gør hyppig ompatching nemmere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: RJ-45
Artikel nr.: DK-1624-A-100S
EAN: 4016032464891
Varenr.: 5011372266
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS patch cable - 10 m - grey - Grå - 10m
234 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK90 kr90 krKøb
2Dustin DK144 kr230,25 krKøb
3Proshop DK234 kr273 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå i 80 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Digitus Slim Patch Cord Lszh Rj-45 Cat 6a 10m Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 202690 kr5 kr (5%)
14. mar. 202695 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret