Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012

DigitusNetværkskablerEAN: 4016032344100
Pris fra 1.560 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 859 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1560 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012
1.560 kr
Til butik
DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Datakabler
Farve: 2
Artikel nr.: DK-1613-A-VH-305
EAN: 4016032344100
Varenr.: 1290486
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Bulkkabel 305 M Blå Ingen Cat 6a 305m Blå
1.744 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS CAT 6A U-UTP Installation Cable - 305m - Blå - 305m
2.043 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6A installationskabel - DIGITUS, U/UTP, 305 m, blå, LSZH
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6A installationskabel - DIGITUS, U/UTP, 305 m, blå, LSZH
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.560 kr1.560 krKøb
2Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
3Proshop DK2.043 kr2.043 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr3.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.560 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.706 kr.

Den nuværende pris på 1.560 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DIGITUS Professional Installation Cable - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6a - IEEE 802.5/IEEE 802.3 - halogenfri, stigtap - lyseblå, RAL 5012 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.560 kr184 kr (11%)
29. maj 20261.744 kr63 kr (4%)
28. maj 20261.681 kr63 kr (4%)
27. maj 20261.744 kr63 kr (4%)
13. maj 20261.681 kr63 kr (4%)
6. maj 20261.744 kr63 kr (4%)
2. maj 20261.681 kr63 kr (4%)
1. maj 20261.744 kr63 kr (4%)
30. apr. 20261.681 kr63 kr (4%)
18. apr. 20261.744 kr63 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret