Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m

DigitusRepeatere og transceivereEAN: 4016032448976
Pris fra 1.257 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.249 kr 30. maj

Sammenlign priser på DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1257 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) Video/audio/infrarød forlænger
1.257 kr
Til butik
DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) Video/audio/infrarød forlænger billede

Produktinformation

DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DS-55122
EAN: 4016032448976
Varenr.: 993529207
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m
1.265 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS 4K HDMI Extender Set over IP
1.265 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI extender 4K - DIGITUS - via CAT/IP (sæt)
1.599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 4k Hdmi Ip Extender
1.619 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI extender 4K - DIGITUS - via CAT/IP (sæt)
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.257 kr1.257 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.265 kr1.265 krKøb
3Proshop DK1.265 kr1.265 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Dustin DK1.619 kr1.705,25 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.249 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.358 kr.

Den nuværende pris på 1.257 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for DIGITUS Professional DS-55122 4K HDMI Extender via CAT / IP (Set) - Video/audio/infrarød forlænger - HDMI - op til 120 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.257 kr8 kr (1%)
30. maj 20261.249 kr16 kr (1%)
29. maj 20261.265 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.257 kr23 kr (2%)
27. maj 20261.280 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.289 kr32 kr (2%)
25. maj 20261.321 kr33 kr (2%)
24. maj 20261.354 kr40 kr (3%)
23. maj 20261.394 kr32 kr (2%)
22. maj 20261.426 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret