Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000

DIGITUSNetværkskablerEAN: 4016032480778
Pris fra 190 krtil 215 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 20. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000
190 kr
Til butik
DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 billede

Produktinformation

DIGITUS Professional - Bulkkabel - SFTP, PiMF - CAT 7 - halogenfri, stigtap, solid, campus - orange, RAL 2000

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DK-1743-VH-025
EAN: 4016032480778
Varenr.: 1000484517
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Bulkkabel Ingen Cat 7 25m Orange
194 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS CAT 7 S-FTP - 25m - Orange - 25m
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK190 kr190 krKøb
2Dustin DK194 kr280,25 krKøb
3Proshop DK215 kr254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for DIGITUS Professional CAT 7 SFTP, PiMF 25m Bulkkabel Orange RAL 2000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026190 kr4 kr (2%)
26. maj 2026194 kr8 kr (4%)
25. maj 2026186 kr8 kr (4%)
23. maj 2026194 kr8 kr (4%)
22. maj 2026186 kr4 kr (2%)
20. maj 2026190 kr4 kr (2%)
18. maj 2026194 kr8 kr (4%)
17. maj 2026186 kr4 kr (2%)
16. maj 2026190 kr4 kr (2%)
13. maj 2026194 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret