Gå til hovedindhold

DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m

DIGITUSKablerEAN: 4016032491187
Pris fra 100 krtil 106 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 24. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS premium DisplayPort kabel 1m
100 kr
Til butik
DIGITUS premium DisplayPort kabel 1m billede

Produktinformation

DIGITUS premium - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 1 m - 4K240 Hz support, 8K120 Hz (7680 x 4320) support, 2K240 Hz (2560 x 1440) support, UHBR20, 16K60 Hz support - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DB-340111-010-S
EAN: 4016032491187
Varenr.: 1002154452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m
106 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Premium DisplayPort 2.1 Display Cabler - 1m
106 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK100 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb
3Proshop DK106 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m i 40 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for DIGITUS PREMIUM DisplayPort 2.1 16K60Hz DP/DP M/M tilslutningskabel sort 1m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026100 kr5 kr (5%)
12. maj 2026105 kr1 kr (1%)
11. maj 2026106 kr1 kr (1%)
9. maj 2026107 kr8 kr (8%)
24. apr. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret