Gå til hovedindhold

Aten Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB

AtenKVM-switchesEAN: 4016032487869
Pris fra 582 krtil 809 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS KVM / audio-switch
582 kr
Til butik
DIGITUS KVM / audio-switch billede

Produktinformation

DIGITUS - KVM / audio-switch - 2 x KVM / audio - 1 lokalbruger - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DS-12851
EAN: 4016032487869
Varenr.: 1001842300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS - KVM / audio switch - 2 ports
667 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB
789 kr
Til butik
Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB billede

Produktinformation

Effektiv styring af to pc’er med KVM-switchSkift nemt mellem to computere med Digitus KVM-switch 2×1. Den er oplagt til kontor, hjemmearbejdsplads og it-miljøer, hvor du vil styre flere systemer med ét sæt tastatur, mus og skærm. Med DisplayPort udgang og USB får du en enkel, kablet løsning, der sparer plads på skrivebordet og giver et ryddeligt setup.Nem betjening og stabil forbindelseFronten har tydelige valgknapper til hurtig skift mellem kilderne. En USB-port gør det muligt at tilslutte standard USB-periferiudstyr. Det robuste kabinet gør enheden velegnet til daglig brug, og den kompakte størrelse passer let ind i eksisterende netværks- og skrivebordsopsætninger.Type: KVM-switchIndgange: 2 pc-kilderVideo: DisplayPort udgangUSB: For tilslutning af periferiudstyrBetjening: Frontknapper til kildevalg...

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: KVM-switches
Vægt: 0.77g
EAN: 4016032487869
Varenr.: 2133357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK582 kr582 krKøb
2Proshop DK667 kr706 krKøb
3Boligcenter DK789 kr789 krKøb
4Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB

PriceData har fulgt prisen på Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB i 178 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 694 kr.

Den nuværende pris på 582 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Digitus KVM-switch 2×1 - DisplayPort ud, USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026582 kr4 kr (1%)
27. maj 2026586 kr4 kr (1%)
25. maj 2026590 kr4 kr (1%)
24. maj 2026594 kr3 kr (1%)
23. maj 2026597 kr4 kr (1%)
22. maj 2026601 kr5 kr (1%)
20. maj 2026606 kr7 kr (1%)
18. maj 2026613 kr1 kr (0%)
17. maj 2026614 kr4 kr (1%)
15. maj 2026618 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret