Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W

DIGITUSNetværkEAN: 4016032441120
Pris fra 215 krtil 267 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 4. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DN-95102-1 15.4Watt
215 kr
Til butik
DIGITUS Professional DN-95102-1 15.4Watt billede

Produktinformation

DIGITUS Professional DN-95102-1 - Strøminjektor - AC 100-240 V - 15.4 watt

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-95102-1
EAN: 4016032441120
Varenr.: 993690586
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-95102-1 Poe-injector 802.3af 15.4w
-0%236 kr
Før 236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Dn-95102-1 Poe-injector 802.3af 15.4w billede

Produktinformation

Forsyn IP-enheder med strøm via et enkelt Ethernet-kabel, uden ekstra strømkabel Overholder IEEE 802.3af, leverer 15,4 W PoE ved 48 V Gigabit Ethernet-gennemstrømning sikrer, at kameraer og telefoner kører med fuld hastighed Kompakt, monterbart kabinet, der passer i trange rum og er egnet til pænt kabeltræk LED-statuslys og 100 - 240 V AC indgang forenkler opsætningen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: PoE injector
Artikel nr.: DN-95102-1
EAN: 4016032441120
Varenr.: 5011147691
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W
267 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK215 kr215 krKøb
2Dustin DK236 kr322,25 krKøb
3Proshop DK267 kr306 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W i 169 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for DIGITUS DN-95102-1 Gigabit Ethernet PoE Injector 802.3af 15.4 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026215 kr17 kr (9%)
13. maj 2026198 kr20 kr (9%)
10. maj 2026218 kr1 kr (0%)
8. maj 2026219 kr10 kr (4%)
7. maj 2026229 kr7 kr (3%)
2. maj 2026236 kr15 kr (7%)
30. apr. 2026221 kr15 kr (6%)
25. apr. 2026236 kr31 kr (15%)
20. apr. 2026205 kr13 kr (6%)
6. apr. 2026218 kr22 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret