Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010

DigitusNetværkskablerEAN: 4016032175735
Pris fra 53 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-9006-N Hvid
53 kr
Til butik
DIGITUS DN-9006-N Hvid billede

Produktinformation

DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-9006-N
EAN: 4016032175735
Varenr.: 987681775
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010
61 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-9006-n Netværkskontakter 2xrj45
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS CAT 6 Wall Outlet
86 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksudtag CAT 6 skærmet - DIGITUS, påbygningsboks, 2x RJ-45, hvid
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksudtag CAT 6 skærmet - DIGITUS, påbygningsboks, 2x RJ-45, hvid
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK53 kr53 krKøb
2CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
3Dustin DK81 kr167,25 krKøb
4Proshop DK86 kr125 krKøb
5Boligcenter DK139 kr139 krKøb
6Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010 i 87 dage. Den nuværende pris er 53 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DIGITUS DN-9006-N - Stik til montering på overflade - vægmonterbar - CAT 6 - STP - RJ-45 X 2 - RAL 9010 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202653 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret